imuregen with zinc - a full 3-month supplement for adults

Price: 209,00 PLN
za
pc
Shipping time: 24 Godziny
pc

Product not available in this number of pieces

Available amount:

Product added

Go to the shopping cart

EAN code: 8 594031 010258

W związku ze zgłaszanymi do nas pytaniami informujemy, że dla wymienionej daty przydatności do spożycia - numeru partii informacje te znajdują się na spodzie opakowania kartonowego: 04/2021 - 204/0210219, 02/2021 - 202/0210219, 01/2021 - 201/2731018, 01/2021 - 201/0460318. (Data przydatności do spożycia oraz numer partii nadrukowane na wieczku opakowania szklanego mogą się ścierać w wyniku zbyt śliskiej powierzchni. Producent już podjął kroki, aby wyeliminować niedogodność).

imuregen z cynkiem

imuregen z cynkiem - pełna trzymiesięczna suplementacja diety dla dorosłego. Zestaw 3 opakowań zawierających kapsułki, dostępny w niższej, promocyjnej cenie. Dostawa wliczona w cenę. Przedstawione opisy dotyczą 1 opakowania.

Zestaw nukleotydów, peptydów, aminokwasów oraz mikro i makroelementów z cynkiem

Masa netto: 21,2 g  / 90 kapsułek

Suplement diety* w kapsułkach (bez cukru, bezpieczny dla kobiet karmiących, bezpieczny dla kobiet w ciąży, bezzapachowy, chronić przed światłem)

Nukleotydy to podstawowe jednostki budujące kwasy nukleinowe DNA i RNA, a także składnik wielu ważnych enzymów przyczyniających się do prawidłowego funkcjonowania i ochrony organizmu.

Zapotrzebowanie na nukleotydy jest szczególnie wysokie  w okresie rozwoju dzieci, wytężonej pracy fizycznej lub umysłowej  oraz w okresie wieku podeszłego.

Cynk pomaga w prawidłowej syntezie DNA oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych.

 

Opakowanie zawiera 90 kapsułek. 

Składniki: Serwatka z mleka krowiego, żelatyna zwierzęca (kapsułka), mleczan cynku, IMUREGEN (opatentowany naturalny zestaw nukleotydów, peptydów, aminokwasów oraz mikro i makroelementów)

Informacje dodatkowe: Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci, po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej. 

Zalecana dzienna porcja: Dorośli: 3 kapsułki dziennie, dzieci od 3 lat: 1 kapsułka dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwaga: Nie stosować u dzieci do lat 3.

Informacja o składnikach:  

1 kapsułka = zalecana  dzienna porcja dla  dzieci powyżej 3 lat:  

IMUREGEN 0,5 mg   

Cynk 1 mg  *%RWS dla 1 kapsułki: 10%

3 kapsułki = zalecana  dzienna porcja dla  dorosłych:  

IMUREGEN 1,5 mg   

Cynk 3 mg  *%RWS dla 3 kapsułek: 30%

 

*RWS = Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)

Strona domowa: www.imuregen.pl 

*Suplement diety nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

 

Add your opinion

Add review, thus also you will receive reliable information about the product