imuregen liquid

Price: 89,00 PLN
za
pc
Shipping time: 24 Godziny
pc

Product not available in this number of pieces

Available amount:

Product added

Go to the shopping cart

EAN code: 8 594031 010241

imuregen suplement diety w płynie

Zestaw nukleotydów, peptydów, aminokwasów oraz mikro i makroelementów.

Suplement diety* w płynie (bez cukru, bez laktozy, bezglutenowy, bezzapachowy, chronić przed światłem, czysty bez dodatków)

Objętość netto: 100ml

Nukleotydy to podstawowe jednostki budujące kwasy nukleinowe DNA i RNA, a także składnik wielu ważnych enzymów przyczyniających się do prawidłowego funkcjonowania i ochrony organizmu. Znaczenie nukleotydów w ludzkim organizmie polega na ich zdolności do regeneracji i tworzenia się nowych komórek. Zapotrzebowanie na nukleotydy jest szczególnie wysokie w okresie rozwoju dzieci, wytężonej pracy fizycznej lub umysłowej oraz w okresie wieku podeszłego.

Składniki: IMUREGEN (opatentowany naturalny zestaw nukleotydów, peptydów, aminokwasów oraz mikro i makroelementów)

Informacje dodatkowe: Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej pierwszego roku życia.Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci, po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej.

Zalecana dzienna porcja: Dorośli: 1 łyżeczka - 3 ml dziennie, dzieci od 1 roku: 1/2 łyżeczki - 1,5 ml dziennie (1/2 zalecanej dziennej porcji). Można mieszać z chłodnymi napojami i potrawami. W celu osiągnięcia efektu fizjologicznego producent zaleca minimum trzymiesięczną kurację. Produkt może być używany w sposób ciągły, bez konieczności robienia przerw.  

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

W zalecanej porcji:

                                   3ml dorośli / 1,5 ml dzieci powyżej 1 roku

MUREGEN:                       1,5 mg / 0,75 mg 

 

Przebadano laboratoryjnie i klinicznie.

Strona domowa: www.imuregen.pl

  

*Suplement diety nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

 

Add your opinion

Add review, thus also you will receive reliable information about the product